НАПАД І КРАДІЖКА: ЗЛОЧИНЕЦЬ ПРОВЕДЕ 8 РОКІВ 6 МІСЯЦІВ ЗА ГРАТАМИ

Кримінал

Недавно у Вінницькому міському суді вирішили питання стосовно підсудного, який вчинив напад на свого знайомого та вчинив крадіжку його майна. Спеціальна подія сталася 9 вересня, коли чоловік, разом зі своїм союзником, домовився про зустріч з потерпілим. В результаті виник конфлікт між ними, і зловмисник наніс потерпілому удар у голову ззаду, що призвело до того, що чоловік впав на землю. Після цього вони продовжили побивати його по тулубу та руках, і одночасно інший нападник наносив удари ногою в голову потерпілому.

Після цього вони вирішили взяти його сумку, в якій знаходилися мобільний телефон, гроші та особисті документи. Підсудний заперечував свою причетність до цього і намагався вплинути на потерпілого, щоб той змінив свої показання під час кримінального розслідування. Однак під час розслідування правоохоронці знайшли докази, що вказували на причетність чоловіка до цього правопорушення.

З огляду на зібрані докази, суд першої інстанції визнав чоловіка винним у вчиненні цього злочину, згідно зі статтею 187 частини другої Кримінального кодексу України. За це правонарушення було призначено покарання у вигляді 8 років і 6 місяців позбавлення волі, а також конфіскацію його власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *