П’ЯТЬОХ ЛЮДЕЙ ВПІЙМАЛИ НА БЕРЕЗІ ТИСИ

Кримінал

Не дійшли до кордону 150 метрів.
П’ятьох чоловіків, які намагалися перетнути ріку Тису на гумовому човні, було затримано прикордонниками відділу “Вилок” Мукачівського загону. Щоб зупинити цих порушників, прикордонники здійснили попереджувальні постріли.
Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України у вівторок, 18 червня. 

П’ятьох чоловіків з гумовим човном прикордонники затримали в 150 метрах від кордону з Угорщиною. Вони пошкодили загороджувальний паркан і швидко прямували у бік річки Тиса, яка є кордоном з Угорщиною.

“Щоб зупинити зловмисників, які спробували проігнорувати законні вимоги прикордонників, наряд здійснив кілька попереджувальних пострілів”, — повідомили в прес-службі.
Затримані особи виявились трьома жителями Вінниччини, одним жителем Харківщини та одним жителем Волині. Організаторам подорожі чоловіки мали сплатити від 7 до 10 тисяч доларів. Оперативники прикордонного загону вже встановлюють коло осіб, причетних до спроби переправлення нелегалів через кордон.

Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення за статтями “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України” та “Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону”. Справи скеровано до суду.

А пошкодження загороджувального паркану тягне вже на кримінальну відповідальність за статтею “Умисне знищення або пошкодження майна”, цим займатиметься Нацполіція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *