ВАЖА ДАІАУРІ: ВІННИЧАНИН ЧЕМПІОН СВІТУ З СУМО

Спорт

Вихованець Вінницької ДЮСШ №5, Важа Даіаурі, здобув вражаючий успіх, стаючи чемпіоном світу з сумо у 2023 році. Змагання відбулися у японській столиці з 7 по 9 жовтня. Важа Даіаурі продемонстрував високий рівень майстерності та витривалості, завоювавши золоту медаль і встановивши себе як одного з найкращих спортсменів у світі у цій дисципліні. Його перемога стала джерелом пишної гордості для Вінниці та всієї України, і вона надовго запам’ятається в історії сумо.

На спортивну подію з’їхалися понад 400 спортсменів із 30 країн світу. Завдяки своїй бездоганній техніці, надзвичайній силі і незламному духу, Важа Даіаурі здобув “золото” в особистому заліку у ваговій категорії до 115 кг. В командному заліку, представляючи Вінницю та Україну, він здобув срібний приз чемпіонату.

Спортсмена тренує його батько Важа Даіаурі (старший), який є Заслуженим тренером України та тренер-викладачем з сумо та вільної боротьби у Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 5.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, Сергій Краєвський, відзначив Важу Даіаурі як приклад незламної волі до перемоги та безмежного таланту, здатного подолати будь-які труднощі на шляху до світового визнання.

“Ім’я Важі стало символом гордості для Вінниці та всієї України, а його перемога в Токіо назавжди залишиться в історії сумо,” – підкреслив Сергій Краєвський. “Ми не перестаємо радіти успіхам наших спортсменів, їхньому сильному духу та витривалості. Чудово спостерігати та бачити, як результати їхньої роботи разом з тренерами-викладачами перетворюють маленьких хлопчиків і дівчаток у справжніх чемпіонів та переможців”.

Також важливо відзначити, що на цих змаганнях Вінницю також представляв Дмитро Зілецький, який тренується у МДЮСШ №5. У віковій категорії до 18 років цей спортсмен виборов п’яте місце. Загалом збірна команда України очолила рейтингову таблицю турніру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *