ПРАВООХОРОНЦІ ЗВИНУВАЧУЮТЬ В ЗАХОПЛЕНІ ПОНАД 43 ГЕКТАРІВ РІЛЛІ КЕРІВНИКА «НАТАЛКИ», ЯКА НА ДВІ ТРЕТИНИ НАЛЕЖИТЬ ГРОМАДЯНАМ БІЛОРУСІ

Суд Аналітика Кримінал

Прес-служба Вінницької обласної прокуратури повідомила про спрямування до суду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно керівника підприємства за фактом самовільного зайняття земельної ділянки (ч. 1 ст. 197-1 КК України).

За даними слідства, процесуальне керівництво над яким здійснювали прокурори Могилів-Подільської окружної прокуратури, директор одного із сільськогосподарських товариств самовільно зайняв 3 земельні ділянки загальною площею понад 43 га, і вирощував різні сільськогосподарські культури для отримання власного прибутку.

«Віджата» земля перебуває у комунальній власності Ямпільської міської ради, а її використання відбувалось без відповідного рішення органу місцевого самоврядування та оформлення належних правовстановлюючих документів. За цих обставин, за підрахунками слідства, державі спричинено збитки у сумі майже 455 тис. грн.

За інформацією, отриманою ресурсом «Ми Вінничани» з власних джерел, мова йде про обвинувачення керівника ТОВ «Наталка» Анатолія Сидоренка. ТОВ зареєстроване в селі Цекинівка Ямпільського району (в цьому населеному пункті розташований пункт пропуску через кордон в Молдову). ТОВ «Наталка» показове тим, що його власниками, крім самого Анатолія Сидоренка, є два громадянина Білорусі з міста Слуцьк – Олександр Сидоренко та Олександр Міхневич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *