ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ: ТРАВМАТОЛОГИ ВПЕРШЕ ПРОВЕЛИ СКЛАДНУ ОПЕРАЦІЮ ПО ЗАМІНІ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА

Технології

На Вінниччині, у Липовці, відбулася складна операція заміни кульшового суглобу у жінки. Про це повідомила Липовецька міська рада.

У неділю до хірургічного відділення лікарні була доставлена пацієнтка з переломом шийки стегна. Після проведення комплексного обстеження та лабораторних досліджень її госпіталізували.

Операцію провели досвідчені травматологи, Павло Малецький та Володимир Яблонський, директор КНП «Липовецька міська лікарня». Операція завершилася успішно, і вже наступного дня пацієнтка могла самостійно рухатися по палаті з обмеженим навантаженням на прооперовану ногу.

Помітно, що в лікарні відбулися зміни. До колективу прийнято двох висококваліфікованих травматологів, які можуть виконувати різноманітні операції, дві лікарки-анестезіологи, а також керівника відділу інфекційного контролю, який наразі проходить спеціалізацію лікаря-епідеміолога.

У повідомленні зазначено, що лікарня ще потребує багато медичних фахівців, особливо педіатра, отоларинголога та хірурга. Крім цього, інфраструктура медичного закладу потребує покращень, і місцева влада сподівається на підтримку підприємців і сільгоспвиробників для створення комфортних умов для пацієнтів у лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *