НЕЗАКОННИЙ ВИЛОВ РИБИ НА РІЧЦІ ЗГАРОК НА ВІННИЧЧИНІ

Кримінал

За останню добу державні інспектори Вінницького рибоохоронного патруля провели превентивні заходи, спрямовані на запобігання порушень правил рибальства на річці Згарок у Вінницькому районі.

За інформацією, наданою представниками Вінницького рибоохоронного патруля, в результаті цих заходів було виявлено два порушення в сфері рибальства. Загальна сума завданих збитків рибному господарству України становить 73 831 гривню.

Зокрема, 23 вересня на річці Згарок, поблизу села Кам’янка у Вінницькому районі Вінницької області, державні інспектори виявили громадянина, який здійснював незаконний вилов риби за допомогою забороненого сітчастого знаряддя лову, відомого як “павук”. Цей правопорушник був затриманий після того, як виловив майже 4 кілограми риби, включаючи 21 карася сріблястого та 3 коропа. Загальні збитки від цього порушення склали 44 319 гривень.

На зловмисника складено протокол згідно зі статтею 85 частини 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Заборонене знаряддя лову та незаконно виловлені водні біоресурси були вилучені та будуть передані до розгляду суду.

Вінницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись правил рибальства для збереження водних ресурсів. В разі виявлення порушень правил рибальства або незаконної купівлі та продажу риби просять звітувати за номером телефону: (068)-018-37-52.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *