НА ВІННИЧЧИНІ ЗАТРИМАНО ЧИНОВНИКА ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ, ЯКИЙ «ДОПОМАГАВ» ЗА ГРОШІ «УХИЛЯНТАМ»

Вінничина Війна СБУ

СБУ у Вінницькій області затримала чиновника місцевого підрозділу Державної прикордонної служби (ДПСУ), який допомагав «ухилянтам» нелегально втекти за кордон в обхід контрольно-пропускних пунктів. Вінницька область, як відомо, межує із Молдовою.

«Для конспірації фігурант використав криптогаманець, куди приймав оплату від своїх клієнтів», – повідомили у СБУ.

Речники СБУ проінформували про нейтралізацію 3-х схем ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

У Закарпатській області СБУ ліквідувала два інші канали незаконної міграції до Євросоюзу військовозобов’язаних.

Один із них організували двоє місцевих жителів, які переправляли «ухилянтів» до країн Євросоюзу через прикордонну річку.

«Для транспортування клієнтів використовували надувний човен, який ділки спеціально придбали для нелегального бізнесу», – зазначили у СБУ.

У ще одній викритій схемі місцева мешканка Закарпатської області та її спільники виводили потенційних призовників через кордон маловідомими стежками.

Сума «послуг» становила у всіх трьох випадках від 6,5 до дев’яти тисяч доларів США. Затриманим організаторам злочинних схем, як запевняють у СБУ, загрожує до дев’яти років в’язниці з конфіскацією майна,

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *