Вінничани знову двічі профінансують «сімейний» водоканал Кістіонів — через податки і підвищення тарифів
4 червня 2026 року виконавчий комітет Вінницької міської ради схвалив проєкт рішення про виділення чергової субвенції для КП «Вінницяоблводоканал» у розмірі 29,7 мільйона гривень. Після затвердження документа депутатами міської ради ці кошти мають бути спрямовані на оплату електроенергії, яку споживає підприємство. Водночас у Вінницькій обласній раді підготували проєкт рішення, який відкриває шлях до суттєвого підвищення […]
Продовжити читання
