ЯК У ВІННИЦІ ПОСИЛЮЮТЬ БОРОТЬБУ З ВІРУСНИМ ГЕПАТИТОМ А ?

Вінниця Здоров'я

2 листопада, Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької територіальної громади прийняла важливе рішення щодо зменшення ризику поширення вірусного гепатиту А серед населення. Однією з основних мір, які впроваджуються, є тимчасова заборона проведення масових заходів, включаючи ярмарки в тому числі з реалізації продукції домашнього виготовлення та інші подібні заходи.

Також передбачено, що навчальні групи закладів дошкільної освіти громади будуть переходити на дистанційне навчання на 21 день, якщо будуть виявлені випадки захворювання серед дітей або персоналу. Додатково проводитиметься профілактичне обстеження на наявність імуноглобулінів М до вірусу гепатиту А серед працівників харчоблоків закладів освіти та підприємств, що обслуговують ці заклади.

Також ретельно посилюють контроль за проведенням прибирання та дезінфекцією громадського транспорту. Додатково буде проведена дезінфекція криниць загального користування на території міської територіальної громади для визначення відповідності мікробіологічним нормам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *