НА ОЛЕКСАНДРА ЧЕРНЯТИНСЬКОГО ТА СЕРГІЯ ГРИГОРУКА З «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛУ» НАДІЛИ ЕЛЕКТРОННІ БРАСЛЕТИ

Вінниця Боротьба з корупцією Кримінал

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжні заходи начальнику відділу капітального будівництва комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Сергію Григоруку та колишньому керівнику цього підприємства Олександру Чернятинському у вигляді застав у розмірі, відповідно 214 720 грн. та 6 000 000 грн. Також вони мають носити електронні браслети. Зокрема, про обрання запобіжного заходу Сергію Григоруку повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

«Суд частково задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, і обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 214 720 грн», – йдеться у повідомленні САП щодо Сергія Григорука.

Слідчий суддя ВАКС, за участю прокурора САП, обрав запобіжний захід начальнику відділу капітального будівництва комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Сергію Григоруку та колишньому керівнику підприємства Олександру Чернятинському в звязку з тим, що вони підозрюється у розтраті бюджетних коштів, виділених на проведення реконструкції об’єктів механічного очищення очисних споруд.

На Сергія Григорука та Олександра Чернятинського судом також покладено такі процесуальні обов’язки:

  • прибувати за кожною вимогою до детективу, прокурору та суду;
  • не виїжджати з Вінниці без дозволу детектива, прокурора чи суду;
  • повідомляти детективу, прокурору або суду про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним у справі та свідками;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд до України;
  • носити електронний браслет.

«Ми-Вінничани» вже повідомляли, що екс-керівнику комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександру Чернятинському та чинному начальнику відділу капітального будівництва комунального підприємства  Сергію Григоруку повідомили про підозру ще 16 жовтня. Їх звинувачують у розтраті 10,3 млн. грн. бюджетних коштів, виділених на проведення реконструкції об’єктів механічного очищення очисних споруд каналізації Вінниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *