ПОЧАТОК НОВОЇ ХВИЛІ МІГРАЦІЇ ДО ВІННИЦІ ОДЕСИТІВ: ПРОКУРОРСЬКА ВЕРСІЯ

Вінниця Аналітика Вінничина

23 листопада 2023 р. новий керівник Вінницької обласної прокуратури Олексій Химченко провів для місцевих медіа свій перший брифінг, під час якого повідомив про початок нової хвилі переїзду одеситів до Вінниці.

Перша така хвиля була пов’язана з призначенням в червні 2020 р. керівником главку Нацполіції Вінницької області Івана Іщенка, який до цього очолював поліцейське управління Одещини. Слідом за Іщенком потяглися його одеські підлеглі, котрі на Вінниччині отримали керівні посади у районних та міських відділах поліції. Після призначення Іщенка в жовтні 2023 р. керівником главку Нацполіції у Чернігівській області інші одеські вінничани теж перепрофілювались у чернігівців.

Призначений наприкінці жовтня 2023 р. керувати Вінницькою обласною прокуратурою Олексій Химченко теж з Одеси, остання його посада там – перший заступник керівника Одеської обласної прокуратури. Слідом за Химченко з Одеси до Вінниці також потяглися його молодші колеги.

Зокрема, 21 листопада 2023 р. одним із заступників Химченка став Андрій Костік, учорашній керівник Суворовської окружної прокуратури Одеси. Як повідомив обласний прокурор під час свого першого брифінгу для ЗМІ, Костік буде курувати нагляд за додержанням законів поліцією та СБУ.

Кар’єра Андрія Костіка традіційна для прокурорських. У 2002 р. закінчив Одеську національну юридичну академію імені Ківалова-Підрахуя. У 2003 р. обійняв посаду помічника прокурора Приморського району Одеси. Потім працював слідчим, старшим помічником, старшим прокурором, прокурором Приморського району Одеси, прокурором та першим заступником Одеської місцевої прокуратури № 3, прокурором прокуратури Одеської області, прокурором та першим заступником керівника Приморської окружної прокуратури Одеси та, як вже зазначалось, керівником Суворовської окружної прокуратури Одеси.

Типовим доповненням до портрету типового українського прокурора є наявність дружини з неабияким підприємницьким хистом. У Андрія Костіка з цим теж усе добре, як і у його теперішнього шефа.

Дружина нинішнього прокурора Вінниччини Ірина Химченко – керівник і власник двох одеських приватних підприємств «Старемісто» та «Аргент 2009» (діяльність ресторанів та кафе), а ще вона зареєстрована як ФОП (основний вид діяльності — роздрібна торгівля одягом у магазинах). А дружина Андрія Костіка – керівник і власник одеських ТОВ «Торг Фрут» (оптова торгівля фруктами й овочами) і ТОВ «Агро Транс Логістік Південь» (діяльність у сфері транспорту).

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *