ЗВІЛЬНЕННЯ ДВОХ ДИРЕКТОРІВ МЕДЗАКЛАДІВ ВІННИЧЧИНИ

Вінниця

На Вінниччині звільнили директорів двох медзакладів: “Клінічного центру інфекційних хвороб” та обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення — Ігоря Матковського та Світлану Голодюк.

Ігор Матковський народився 13 квітня 1967 року. З 1989 по 1995 рік навчався у Вінницькому медичному інституті ім. М.І. Пирогова. З 1 серпня 1995 по серпень 1997 року проходив річну інтернатуру по інфекційним хворобам на базі міської лікарні №4 м. Вінниці. З 1997 року по 2002 рік працював на посаді лікаря-інфекціоніста в МКЛ №4 м. Вінниці. З грудня 2002 року по вересень 2006 року Матковський працював на посаді заступника головного лікаря з організаційно-методичної, профілактичної роботи та епідеміологічного моніторингу в КЗ “Вінницькому обласному Центрі профілактики та боротьби зі СНІДом”. З вересня 2006 року був призначений головним лікарем КЗ “Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом”, нині “Клінічний центр інфекційних .

Світлана Голодюк родом із міста Коломия Івано-Франківської області. Навчалася у Коломийському медичному фаховому коледжі та у ВНМУ ім. М. Пирогова. З 2008 року працювала в обласному клінічному медичному реабілітаційному центрі ветеранів війни та радіаційного захисту населення, раніше. Директоркою закладу була три роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *