СПЕЦСЛУЖБИ МОЖУТЬ СПОСТЕРІГАТИ ЗА ВИБОРАМИ У ВІННИЦЬКОМУ МЕДУНІВЕРСИТЕТІ

Вибори Вінниця Освіта

Про скандал навколо виборів ректора Вінницького медичного університету вже знає вся Україна. Працівники та студенти планували ще восени минулого року обрати очільника університету, але цьому завадив плагіат у дисертації кандидатки на посаду Вікторії Петрушенко, завдяки чому вибори відмінили, а замість Петрушенко, яка на той час була виконуючою обов’язки ректора, терміново призначили іншого виконуючого.

Тепер за посаду ректора змагаються проректор із наукової роботи медичного університету Олег Власенко і та сама заслужена артистка України Вікторія Петрушенко, яка за сумісництвом ще й доктор медичних наук.

У правоохоронні органи було написано чимало заяв стосовно спірних моментів під час виборів ректора. Мова йде про порушення та підробку підписів на протоколах. Також про залякування працівників та перешкоджання журналістській діяльності. Виникають підозри, що дехто залякує колектив та планує фальсифікувати вибори. За класичною схемою: «проголосуй за мене, але у підтвердження сфотографуй бюлетень на телефон і відправ мені – тоді тебе і твоїх залишу працювати в університеті, а як ні – то вижену!».

Тому в день виборів можливо будуть фіксуватись всі телефонні розмови, пересилання фото та прихована агітація перед виборчою дільницею. Щоб вибори пройшли максимально прозорими та демократичними. І всі порушення начебто мають намір фіксувати вітчизняні спецслужби. Про це повідомляють інсайдерські джерела нашої редакції.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *