Канібалізм — духовна «скрєпа» кремлівської окупаційної армії ще з часів, коли вона союзничала з гітлерівцями
Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило черговий доказ деградації російської армії. Цього разу — буквального. Мова йде про радіоперехоплення, в якому командир підрозділу 68-ї мотострілецької дивізії рф повідомляє: один з бійців з позивним «Брелок» убив свого побратима… і з’їв його. «Никто никуда не съ#бывался, Брелок его завалил, а потом ел нах..й две недели», — […]
Продовжити читання
