ПРАВООХОРОНЦІ ВІННИЧЧИНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ БАРДАШЕМ, ЯКИЙ ЗАКЛИКАЄ ЗАХОПИТИ КИЇВ І ХАРКІВ

Війна Вінниця Вінничина Зрадники Кримінал

Співробітники СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури завершили розслідування та зібрали доказову базу на продюсера і музиканта Юрія Бардаша, який виправдовує війну рф проти України.

Як проінформували у УСБУ у Вінницької області, на початку повномасштабного вторгнення Бардаш втік до росії, де розпочав широку інформкампанію на підтримку окупантів. Для цього Бардаш регулярно публікує антиукраїнські дописи на сторінках власного Телеграм-каналу із загальною аудиторією майже 50 тис. користувачів. Серед іншого – продюсер закликає до захоплення Києва та Харкова. Також Бардаш регулярно повторює тези російської пропаганди в ефірах рупорів кремля на відеохостингу YouTube.

Ініційовані Службою безпеки експертизи підтвердили факти його інформаційно-підривної діяльності на користь агресора.

Одночасно прес-служба Вінницької обласної прокуратури повідомила, що за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури уродженцю Луганської області Юрію Бардашу повідомлено про підозру у публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу та до насильницького захоплення державної влади зміни; до зміни державних меж та устрою України, поєднаних з розпалюванням національної та релігійної ворожнечі; публічних закликах до агресивної війни; виправдовування збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікацію осіб, які її здійснювали ( ч. 2 ст. 109, ч. ч. 1, 2 ст. 110, ст. 436, ч. ч. 1, 3 ст. 436-2 КК України).

У прокуратурі також розповіли, що Бардаш на початку липня 2022 р. переїхав до рф. Не асоціюючи себе з Україною, отримав паспорт країни-агресора, чим цинічно хизувався у соціальних мережах. На даний час продюсер має активну проросійську позицію, виправдовує та підтримує російську агресію проти України й наративи російської пропаганди.

Бардаш неодноразово під час надання інтерв’ю російським відеоблогерам на різних каналах відеохостингу «YouTube», в особистому каналі у месенджері «Telegram», у прямих ефірах в соціальній мережі «Instagram» підтримував так звану «СВО» в Україні», кінцевою метою якої передбачено повне повалення конституційного ладу в Україні та захоплення рф державної влади. Продюсер активно розвивав тему громадянського конфлікту під час окупаційних дій рф на Донеччині, пропагував ідею повного виправдовування збройної агресії, розпочатої в 2014 р. рф, з баченням повного підпорядкування України державі-агресору, виправдовував та визнавав правомірною тимчасову окупацію частини території України, здійснював глорифікацію осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України.

Слідством встановлено десятки публікацій та публічних виступів, які були здійснені підозрюваним, а відтак стали доступними користувачам соціальних мереж.

Оскільки Бардаш переховується від правосуддя на території росії, правоохоронці проводять комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти України.

Продюсер Юрій Бардаш центром «Миротворець» ще у 2019 р. Був внесений у базу осіб, що здійснюють злочинну діяльність проти України.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

3 thoughts on “ПРАВООХОРОНЦІ ВІННИЧЧИНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ БАРДАШЕМ, ЯКИЙ ЗАКЛИКАЄ ЗАХОПИТИ КИЇВ І ХАРКІВ

  1. А де підозри тим Турчиновим і ко хто здав Крим без жодного пострілу де підозри тим суддям що масово карали майданівців,А ,,де ,підозри Зе команді що наживались на Закупівлях продуктів харчування та, амуніції для Військових!

  2. А чому не покарані Турчинов і ко хто здав Крим без жодного пострілу чому не покарані Ті Генерали що допустили Іловайский котел ,ті судді що гнобили майданівців!!! Дуже цікаве правосуддя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *