НА ВІННИЧЧИНІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНИЛИ ПОПІВСЬКІ КАРНАВАЛИ ЗА МЕЖАМИ КУЛЬТОВИХ СПОРУД

Вінничина Релігія

На території Вінницької області з 15 червня по 31 жовтня 2024 р. заборонили проводити масові релігійні заходи за межами культових споруд.

В наказі № 333 від 22 травня 2024 р. начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова та командувача угруповання сил і засобів територіальної оборони «Захід» Олега Шемчука, зокрема, йдеться про заборону з 15 червня до 31 жовтня 2024 р. на території області масових публічних релігійних заходів за межами культових споруд.

Проведення масових публічних релігійних заходів за межами культових споруд заборонили через можливість «небезпеки скоєння на Вінниччині злочинів терористичного і диверсійного характеру та ракетних ударів по цивільних об’єктах Вінницької області, а також здійснення можливих провокацій, актів вандалізму, спрямованих на розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі та з метою збереження безпеки та спокою в регіоні, життя та здоров’я громадян».

Стежити за дотриманням громадянами тимчасової заборони будуть правоохоронці, представники районних військових адміністрацій, виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад спільно з територіальними підрозділами поліції.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *