США: РОСІЙСЬКІ КОМАНДИРИ МАСОВО СТРАЧУЮТЬ СВОЇХ ВОЯК

Війна

США мають інформацію про те, що російські військові страчують своїх солдатів, які відмовляються виконувати накази. Про це заявив координатор із питань стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США Джон Кірбі

«У нас є відомості, що російські війська справді страчують солдатів, які відмовляються підкорятися наказам. Ми також маємо інформацію, що російські командири загрожують розстрілом цілим підрозділам, якщо ті намагаються відступити під вогнем української артилерії», – сказав Кірбі.

Звідки у нього ця інформація і про які саме підрозділи чи ділянки фронту йдеться, Джон Кірбі не уточнив. Також він не став відповідати на питання, наскільки поширена подібна практика у російських військах, згадавши лише, що Росія кидає мобілізованих на взяття укріплених позицій ЗСУ під Авдіївкою, використовуючи тактику «живих хвиль».

При цьому погрози розстрілу військовослужбовців на фронті Кірбі назвав «варварством». «Думаю, це симптом того, як слабко російське військове командування уявляє собі, що воно робить, і наскільки погано вони справляються з цим з військової точки зору», – зазначив Кірбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *