В РОСІЇ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО УКРАЇНУ НЕ ПЕРЕМОЖУТЬ БЕЗ ЗАБОРОНИ АБОРТІВ

Війна Шизофренія

Якщо тоталітарний режим очолює шизофренік, всередині цього режиму неминучі щоденні змагання – хто перешизофренить шизофреника. В цих змаганнях вирішила прийняти участь і депутат Держдуми рф від «Єдиної росії» Інга Юмашева, заявивши, що без заборони абортів Росія не зможе перемогти у війні проти України, яку в РФ називають «спеціальною воєнною операцією».

Про це повідомляє телеграм-канал «BRIEF ВАЖНОЕ».

«Перемога над фашизмом у СВО неможлива без перемоги над фашизмом усередині. Аборти за бажанням – це вбивство невинної людини через незручність, неспроможність, нездоров’я та несвоєчасність. Ми повинні з вами назвати зло злом і зробити все, щоб його поменшало», – переконує Юмашева.

До речі, Інга Юмашева – не пересічна шизофреничка, вона, між іншим, т. з. експерт комісії з демографії, захисту сім’ї, дітей та традиційних сімейних цінностей громадської палати російської федерації.

Згідно з указом президента України, по відношенню до Юмашевої, як і до низки інших посіпак путінського рейху, застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *