УНОЧІ 13 ВЕРЕСНЯ РОСІЯ АТАКУВАЛА “ШАХЕДАМИ”: ОДЕЩИНУ ТА СУМЩИНУ

Війна Україна

Уночі 13 вересня 2023 року відбулася атака Росії на Одещину та Сумщину за допомогою 44 безпілотників типу Shahed-136/131. Згідно з повідомленням Повітряних сил Збройних Сил України, вдалося збити 32 дрони ворога.

Дрони були запущені в кілька груп з трьох різних напрямків: Приморсько-Ахтарськ, мис Чауда та Курськ. За результатами аналізу подій, встановлено, що основний напрямок атаки був спрямований на південні райони Одещини та на портову інфраструктуру регіону.

За інформацією, наданою у повідомленні, загалом було зафіксовано 44 запуски дронів Shahed. Завдяки координованій роботі Повітряних Сил, зенітних ракетних військ та мобільних вогневих груп, сил оборони України вдалося знищити 32 ворожі ударні дрони типу Shahed-136/131.

Вночі 13 вересня у Сумах були зафіксовані вибухи, і в області була оголошена повітряна тривога. Повітряні сили ЗСУ інформували, що декілька російських ударних безпілотних літальних апаратів типу Shahed перебували в повітряному просторі Сумської області. За даними ОВА , система протиповітряної оборони знищила три “шахеди” над областю.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що вночі 13 вересня кілька груп ударних дронів атакували Ізмаїльський район. Атака призвела до пошкодження припортової інфраструктури, нежитлових будівель та пожежі на стоянці вантажних автомобілів. Пожежу було успішно ліквідовано, а сім водіїв з різними ступенями поранень були госпіталізовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *