У ВІННИЦІ П’ЯНИЙ ВОДІЙ В’ЇХАВ У ЕЛЕКТРООПОРУ
Вчора ввечері патрульні отримали виклик про ДТП без травмованих на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи та Левка Лук’яненка. Коли прибули на місце події, виявили, що автомобіль Renault в’їхав у електроопору — його водій не впорався із керуванням. Про це повідомляє на сторінці патрульної поліції Вінницької області. Під час спілкування з винуватцем ДТП — 48-річним чоловіком — […]
Продовжити читання
