НА ВІННИЧЧИНІ З НЕЗАКОННОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ПОВЕРНУТО 12 ГА ВАРТІСТЮ 2,5 МЛН. ГРН

Вінничина Прокуратура

Жмеринською окружною прокуратурою вжито заходів щодо відновлення законності розпорядження землями сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Станіславчицької територіальної громади Жмеринського району. 

Йдеться про 6 земельних ділянок загальною площею 12 га вартістю 2,5 млн грн, які були незаконно приватизовані особами, що вже використали своє право на безоплатне отримання у власність землі для ведення особистого селянського господарства. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Надалі землі були відчужені третій особі та надані в оренду фермерському господарству. 

Ці обставини стали підставою звернення прокуратури до суду з вимогами про визнання недійсними договорів оренди, усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження земельними ділянками шляхом їх повернення, скасування державної реєстрації права та припинення права оренди.

У ході судового розгляду відповідачем добровільно усунуто порушення, земельні ділянки повернуті територіальній громаді та до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесені належні відомості.  

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *