Вінничанин проти йокодзун: на жаль, тільки маке-коші, але шлях до вершин тільки починається
В японській Осаці завершився другий у цьому році імператорський ґранд-турнір з сумо — Haru Basho. У професійному сумо щороку проводиться шість великих турнірів, або басьо. Цьогорічна весняна басьо привернула особливу увагу українських уболівальників участтю у турнирі вінничанина Данила Явгусишина, який виступає під шіконом Аонішікі Арата. Втім, турнір виявився для молодого борця серйозним випробуванням. Аонішікі завершив […]
Продовжити читання
