Водоканал, який сім’я Кістіонів продовжує успішно розграбовувати, знову отримає десятки мільйонів за рахунок вінничан
Виконавчий комітет Вінницької міської ради схвалив проєкт рішення, яким пропонується виділити з бюджету міської громади ще 40 мільйонів гривень субвенції обласному бюджету. Кошти планується спрямувати комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал», що підпорядковується обласній раді, для розрахунків за електроенергію (постачання, передачу та розподіл). Остаточне рішення має ухвалити міська рада, однак сумнівів у його підтримці практично немає. Нагадаємо, у […]
Продовжити читання
