ЗЛОВМИСНИКИ ПІД ЧАС РЕКОНСТРУКЦІЇ ОДНІЄЇ З ВУЛИЦЬ ВІННИЦІ ПРИВЛАСНИЛИ 1 800 000 ГРИВЕНЬ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Кримінал Вінниця

Співробітники Вінницького районного управління поліції разом з оперативниками Управління стратегічних розслідувань зафіксували факти маніпуляцій із завищенням вартості опор зовнішнього освітлення. Основними фігурантами цієї кримінальної справи виявилися 41-річний підприємець з Вінницького району та його 59-річна мати, яка є засновником та директором приватного підприємства.

За даними начальника обласного главку поліції Івана Іщенка, фігуранти спільно виготовили та підписали акти приймання виконаних будівельних робіт, у яких намірено збільшували ціну на опори освітлення та їх комплектуючі. Ця діяльність призвела до незаконного заволодіння понад 1 800 000 гривень бюджетних коштів під час реконструкції однієї з вулиць Вінниці.

На 15 вересня обом фігурантам було оголошено підозру. У результаті санкціонованих обшуків в їхніх офісах та місцях проживання була знайдена значна кількість документів і записів, які свідчать про їхню злочинну діяльність.

Згідно з висновком судово-економічної експертизи, обвинуваченим підозрюваним належить привласнення 1 824 000 гривень бюджетних коштів.

Зараз 41-річному чоловікові, який був організатором злочину, висувається звинувачення згідно з частиною 3 статті 27 та частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України. Жінці, 59 років, ставиться звинувачення відповідно до частини 5 статті 191 Кримінального кодексу України.

За цими злочинами обвинуваченим може загрожувати до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а також конфіскація їхнього майна.

Поточно проводиться досудове розслідування цієї справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *