CABARET SHOW «ВІЛЬНІ» 17 БЕРЕЗНЯ У ВІННИЦІ! ЦЕ БУДЕ АБСОЛЮТНО НЕПЕРЕДБАЧУВАНО І ЗАХОПЛИВО

Культура

Вражаюча прем’єра у Вінниці!

Український Бродвей і шоу, яке змінить ваше уявлення про театр!

17 березня о 19.00 у театрі ім. Садовського не пропустіть приголомшливе CABARET SHOW «Вільні» Харківського незалежного музичного театру «057»!

Розкішна музика і постановки, стиль, захват, новий вимір сучасного мистецтва і серце кабаре, яке битиметься в унісон з вашим.

Це буде абсолютно непередбачувано і захопливо!

Вперше всі ваші стереотипи про театр та вистави будуть розвіяні!

Ви — не просто глядачі, ви станете активними учасниками дії. З самого моменту, коли відкриваєте двері кабаре, ви опинитеся в іншому світі, де всі події розгортаються навколо вас.

Уявіть: ви не просто дивитесь на артистів, ви взаємодієте з ними.

Ваші реакції та емоції стають частиною вистави. Ви поруч із героями, слухаєте їхні розповіді, танцюєте разом з ними та навіть можете впливати на хід подій.

CABARET SHOW «Вільні» вразить атмосферою, де межа між сценою та залом зникає. Ви зануритесь у світ емоцій, музики та непередбачуваних подій.

— Цей вечір — це ваша можливість зазирнути в серце кабаре, яке вражає уяву та перевертає концепцію вистав, — запрошують усіх артисти. — Отримайте заряд позитиву, досвід інтерактивного мистецтва та відчуйте себе у центрі подій!

Харківський незалежний музичний театр «057» — це нове віяння в культурному середовищі.

THEATRE «057» — це перший крок до створення нового, прогресивного музичного театру в Україні. Перший етап до виходу під один знаменник із знаменитим Бродвеєм.

Курбасівський театр, який втілює у собі активну візуальну картину, оживає зі сторінок історії у виставах THEATRE «057».

Режисерка CABARET SHOW «Вільні» — Олександра Блінкова, артисти: Артем Кочергін, Світлана Тимченко, Ірина Лошатинська, Юлія Коровко, Тетяна Борщ, Марина Бедрик, Олександра Блінкова, музиканти: Андрій Адам’ян, Михайло Сидоренко, Денис Мороз, Вадим Ігнатьєв, балет: Юлія Помазан, Аліса Жалова, Сергій Холодний, Володимир Чуян.

17 березня о 19.00 у театрі ім. Садовського на прем’єрі CABARET SHOW «Вільні» всіх вінничан і гостей міста чекає вибуховий коктейль з емоцій, які ви не забудете!

Квитки на шоу купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, музичному магазині «Метроном» (пр. Коцюбинського, 78), креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», тур-клубі «Бідняжка» та центрі розвитку «Origami».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *