ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ГРИВКО ПІДТВЕРДИВ РЕПУТАЦІЮ СЛАБКОГО НА ГОЛОВУ

Політика Україна

Сергій Гривко більше не переймається відновленням смертної кари в Україні, тепер він хоче примусити зеків до «суспільно корисної діяльності у вигляді генерування електричної енергії за допомогою велогенераційної установки».

15 вересня 2023 р. у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №10057 про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення строку відбування покарання засудженим, яким призначено покарання у виді позбавлення волі на певний строк, у зв’язку із суспільно корисною діяльністю, пов’язаною з генеруванням електричної енергії. Автор документу депутат парламенту Сергій Гривко.

Для 50 тис. українських ув’язнених законопроектом передбачається можливість зменшити строки відбування покарання за злочини, якщо зеки будуть крутити педалі велосипедів з генераторами і таким чином виробляти електроенергію. Власне ноу-хау Сергій Гривко вважає альтернативним і креативним рішенням щодо підтримання вітчизняної електрогенерації. А ще це нібито дозволить на 8% або майже на 200 млн. грн. на рік скоротити витрати на утримування ув’язнених.

Коментувати законотворчість Гривка, скоріш за все, повинні досвідчені психіатри. Бо його ініціатива перекликається з тенденціями в з’їхавшій з глузду Російській Федерації, де примусову працю ув’язнених вже залучають для збільшення виробництва озброєння у війні проти України. Ще у листопаді 2022 р. найбільший російський виробник танків «Уралвагонзавод» повідомляв у ЗМІ, що візьме у найми дві з половиною сотні засуджених.

До речі. Не так давно депутат Гривко виступив співініціатором не менш скандального законопроекту №7351, який надавав право командирами військових підрозділів самостійно убивати військовослужбовців за невиконання наказів без будь-яких доведених належним чином обставин. Законопроект був оцінений як спроба відновити смертну кару в Україні, і звісно ж, був відхилений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *