ПРАВЛЯЧА ПРОРОСІЙСЬКА ПАРТІЯ ГРУЗІЇ НЕ СПРОМОГЛАСЬ НА ІМПІЧМЕНТ ПРЕЗИДЕНТЦІ ЗУРАБІШВІЛІ

Політика Світ

В парламенті Грузії 18 жовтня 2023 р. правляча проросійська партія «Грузинська мрія» не змогла оголосити імпічмент президентці країни Саломе Зурабішвілі. Вона залишиться на посаді глави держави.

«Імпічмент президента Грузії очікувано не відбувся», – костатувало грузинське видання NewsGeorgia, зазначивши, що за відставку Зурабішвілі проголосували всього 86 депутатів за необхідних 100.

У вересні партія «Грузинська мрія» (партія фактично контролюється грузинсько-російським олігархом Бідзіною Іванішвілі, – по українським міркам це щось на кшталт Медведчука та Коломойського в одному флаконі) звинуватила Саломе Зурабішвілі у порушенні Конституції, оскільки вона приїхала до Німеччини з робочим візитом без дозволу уряду.

Проросійська партія розпочала процедуру імпічменту Зурабішвілі, вона передала відповідне подання до Конституційного суду, який дозволив розпочати процес імпічменту. Але, для того, щоб затвердити відсторонення Зурабішвілі, у парламенті необхідно було знайти щонайменше 100 голосів депутатів. Їх і не набрали, оскільки всього депутатів від правлячої партії у парламенті 84.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *