СУД ЗАСУДИВ ТРУП КОЛАБОРАНТА СТРЕМОУСОВА ДО ДОВІЧНОГО УВ’ЯЗНЕННЯ (ВІДЕО)

Зрадники Кримінал Суд Шизофренія

Малинівський районний суд Одеси заочно засудив загиблого в ДТП т. з. «заступника губернатора Херсонської області» Кирила Стремоусова до довічного ув’язнення. Його визнали винним у колабораціонізмі та держзраді.

Покарання було призначено за сукупністю злочинів. Зокрема, Стремоусова було засуджено до дев’яти років ув’язнення за колабораціонізм, до 13 років з конфіскацією майна за держзраду і до довічного ув’язнення за держзраду в умовах збройного конфлікту. Також судді ухвалили стягнути з підсудного 13 тис. грн. судових витрат.

Стверджується, що українська влада офіційно не може підтвердити смерть Стремоусова, тому його судили як живу людину.

В 2022 р. під час російського вторгнення в Україну Стремоусов перейшов на бік ворога, очоливши тимчасовий окупаційний орган влади у Херсоні — «Комітет порятунку за мир і порядок», пізніше окупантами був призначений «заступником губернатора».

Зрадник загинув у ДТП 9 листопада 2022 р., за два дні до звільнення Херсона від російських загарбників. Водій автомобіля, в якому знаходився Стремоусов, начебто не впорався з керуванням, намагаючись уникнути зіткнення з фурою на розв’язці і Стремоусова начебто поховали у Сімферополі. Проте, існує версія, що смерть колаборанта могла бути імітацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *