Вінниччина прощається з легендарним військовим Ігорем Гутником. В свої 74 він готував спецпризначенців легендарної 95-ї бригади

Вічна пам'ять Війна Вінниця

Великий патріот України, військовий у відставці, з 2014 року в статусі добровольця-інструктора готував елітні підрозділи наших військових в тому числі легенларну 95-ту бригаду. Йому було 74 роки, але це не заважало ділитися своїм унікальним досвідом, адже пройшов багато гарячих точок від Афганістану до Кавказу. Пішовши у відставку 20 років тому у званні підполковника, душа його залишилася з армією. Він був спецпризначинцем високого класу, так про нього говорять товариші військові.

Про смерть повідомила дружина на сторінці Ігоря

Більше року тому він втратив свого сина Євгена на повномасштабній російсько-українській війні, який загинув під Миколаєвом будучи добровольцем медиком. Ця втрата і підкосила його, – говорить дружина Тетяна Іванівна. Почалися проблеми з серцем, провели операцію на серці, вже видужував і раптово впав у кому. Близько 12 години ночі 2 листопада лікарі повідомили про смерть Ігоря.
“Це була світла і дуже скромна людина, добряк. Він був справедливою людиною та щирим патріотом України до глибини кісток” – додає дружина Тетяна Іванівна.

Таким виховав і дітей. Середній син Євген не вагаючись пішов на війну в перші дні повномасштабного вторгнення. Ігор не пішов ховати дітей від воєнкомату, не відмазував від призову, як це роблять чиновники і політики, хоча очевидно міг, маючи друзів серед найвищого військового керівництва країни. У Ігора залишилася дочка і старший син з іналідністю. Весь тягар впав на дружину Тетяну і дочку, тому якщо Ви баєжаєте підтримати сім’ю залишаємо реквізити та контакти дружини.

Контакти і реквізити сім’ї Ігоря Гутника

+380 (67) 795 03 47
+380 (63) 312 00 55
дружина Гутник Тетяна Іванівна
Приват банк 4149609009377807
Гутник Діана Ігорівна дочка 0632786053
Гутник Сергій Ігорович син 0960427455

Прощання з Ігорем Гутником відбудеться 4 листопада в 14-00 у приміщені Реквієм. Поховають легендарного військового на Сабарівському кладовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *