6 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ ОБОРОНИ БУЛО ВИЛУЧЕНО ІЗ ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ

Вінничина Прокуратура Суд

За сприяння Тульчинської окружної прокуратури реально виконано 2 рішення Тиврівського районного суду Вінницької області, постановлені за позовами прокуратури, щодо усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельними ділянками шляхом їх повернення у власність держави.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури, 2 земельні ділянки оборони загальною площею 6 га вартістю 56 млн грн на території нинішньої Шпиківської територіальної громади, які перебували в користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу м.Вінниці Міністерства оборони України та у 2007 році розпорядженням райдержадміністрації, без погодження з Міноборони, були передані у приватну власність фізичним особам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

На сьогодні ділянки повернено у розпорядження Вінницької обласної  військової адміністрації та у користування Квартирно-експлуатаційного відділу м. Вінниці Міністерства оборони України.


Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *