ДЕПУТАТ ПАРТІЇ ГРОЙСМАНА ВІДДАВ 371 ГА АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ТЕПЛИЦЬКИМ ЛАТИФУНДИСТАМ

Вінничина Прокуратура

Гайсинською окружною прокуратурою встановлено порушення чинного законодавства Теплицьким професійним аграрним ліцеєм Вінницької області щодо розпорядження землею закладу освіти. Повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

У 2021 році адміністрація ліцею уклала з місцевим сільськогосподарським підприємством договір про надання бази для проведення навчання з виробництва сільськогосподарської продукції, які знаходяться у постійному користуванні закладу для ведення підсобного сільського господарства.

Йдеться про 371 га землі державної власності вартістю понад 1,3 млрд грн, яку заклад освіти надав для сільгоспвиробництва, не маючи права розпоряджатися нею.

З огляду на це, прокуратура в судовому порядку вимагала визнати укладений договір недійсним та звільнити вказані земельні ділянки.

Господарський суд Вінницької області позов Гайсинської окружної прокуратури задовольнив у повному обсязі.
На сьогодні на виконання судового рішення земельні ділянки звільнено та повернуто у користування навчальному закладу.

За інформацією “Ми вінничани” керівник Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області Сергій Сокотнюк, він же депутат Гайсинської районної ради від партії “Українська Стратегія Гройсмана”, у кінці 2021 року уклав з ТОВ ” Теплицький відгодівельний комплекс” договір на право здійснювати господарську діяльність на 371 га землі, яка знаходиться у користуванні учбового закладу. Господарський суд Вінницької області за позовом ВО керівника Гайсинської окружної прокуратури визнав цей договір не законним та не дійсним.

__________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

1 thought on “ДЕПУТАТ ПАРТІЇ ГРОЙСМАНА ВІДДАВ 371 ГА АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ТЕПЛИЦЬКИМ ЛАТИФУНДИСТАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *