ІНСПЕКТОР ДЕРЖКОНТРОЛЮ НАЛАГОДИВ НА ВІННИЧЧИНІ СИСТЕМУ ПОБОРІВ З ВЛАСНИКІВ ВАНТАЖІВОК

Вінничина Кримінал Прокуратура

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури інспектору Департаменту державного контролю на транспорті у Вінницькій області повідомлено про підозру в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за невчинення нею в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої їй влади, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). 

За даними слідства, підозрюваний налагодив схему отримання неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють вантажні перевезення на території Вінниччини та Житомирщини. Повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Зокрема у жовтні 2023 року інспектор вимагав в одного з перевізників небезпечних вантажів хабар за нескладання актів про виявлені порушення серед водіїв вантажівок, які перебувають у користуванні підприємства. Таку «послугу» підозрюваний оцінив у 10 тис. грн на місяць. 

Підприємець повідомив про вчинення кримінального правопорушення правоохоронні органи і надалі взаємодіяв з вимагачем під їхнім контролем.

Упродовж жовтня 2023 року – лютого 2024 року правоохоронцями зафіксовано 5 епізодів отримання інспектором хабарів на загальну суму понад 50 тис. грн. 

Під час останньої передачі коштів він був затриманий, та йому повідомлено про підозру. За клопотанням прокурора судом підозрюваного відсторонено від займаної посади та стосовно нього застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі 241,8 тис. грн. 

Зазначений злочин карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) ТУ ДБР, розташованого у місті Хмельницькому.

________________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *