МЕР ГАЙСИНА ГУК ВКАЗАВ ЕКОЛОГІЧНІЙ ІНСПЕКЦІЇ НА МАСОВЕ ЗНИЩЕННЯ ДЕРЕВ

Вінничина Кримінал

На підставі звернення голови Гайсинської міської ради Анатолія Гука , інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу було виявлено та зафіксовано незаконне видалення зелених насаджень (порубку дерев). Всього знищено 180 шт. дерев різних порід та діаметрів навколо водного об’єкту в с. Огіївка на території Кіблицького старостинського округу Гайсинської міської територіальної громади Гайсинського району.

Загальний розмір шкоди заподіяної внаслідок пошкодження та незаконної рубки дерев становить 241 тис. 634 грн. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Матеріали по даному факту направлені до правоохоронних органів для встановлення винних осіб.

Зелені насадження у межах прибережної захисної смуги навколо водного об’єкту виконують надзвичайно важливу функцію для навколишнього середовища. Однак, не всі громадяни дотримуються визначених норм та правил щодо охорони зелених насаджень та прибережних захисних смуг, а особливо у межах населених пунктів.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *