НА ВІННИЧЧИНІ СКАСОВАНО ПРАВО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛІ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

Вінничина Прокуратура

За сприяння Могилів-Подільської окружної прокуратури виконано рішення Господарського суду Вінницької області за позовом прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької обласної військової адміністрації до Ямпільської міської ради про скасування державних реєстрацій та припинення права комунальної власності на земельну ділянку площею 21 га вартістю 4,4 млн грн в межах прикордонної смуги. Повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

У 2021 році Ямпільською міською радою в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зареєстровано право комунальної власності на земельну ділянку площею 21 га, з яких 1,43 га захоплює територію державного кордону, що відноситься до земель оборони та не підлягає передачі в комунальну власність.

У зв’язку з цим прокуратура ініціювала скасування державної реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі та права комунальної власності Ямпільської міської ради на неї в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Наразі порушення усунуто, та Вінницька обласна військова адміністрація може надати необхідну для облаштування державного кордону ділянку у постійне користування військовій частині Державної прикордонної служби України.

Загалом упродовж 2023 – 2024 років органами прокуратури Вінниччини на захист інтересів держави щодо незаконного вибуття з державної власності земель прикордонної смуги подано 24 позови стосовно 38 ділянок площею 844 га вартістю 4 млрд грн, з яких вже задоволено 4 позови щодо 7 ділянок площею 137,2 га вартістю 28 млн гривень.

_______________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *