«Сімейне» підприємство друзів Гройсмана хоче втричі підняти тариф на воду, лякаючи колапсом у Вінниці
Жителі Вінниці почали масово знаходити у своїх поштових скриньках інформаційні листки від комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» із попередженням про можливе підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення майже втричі — з нинішніх 25,62 гривні до 81,01 гривні за кубометр. У підприємстві пояснюють необхідність такого кроку критичним фінансовим станом і ризиком фактичної зупинки водопостачання. Чинний тариф, який не […]
Продовжити читання
