ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗАСУДИЛИ ДО 5-ТИ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЗА ВТЕЧУ ВІД СЛУЖБИ ПІСЛЯ НАВЧАНЬ

Вінничина ЗСУ Кримінал

На Вінниччині до 5 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця за мобілізацією. Повідомляє Вінницька спеціалізована прокуратура в сфері оборони.

В умовах правового режиму воєнного стану та збройної агресії проти України, після проходження навчань у Королівстві Іспанія чоловік самоусунувся від виконання покладених обов’язків військової служби та самовільно залишив свій підрозділ, який залізничним транспортом повертався з таких навчань.

29 січня Козятинський міськрайонний суд Вінницької області виніс вирок, яким доводи сторони обвинувачення підтримав та засудив даного військовослужбовця до 5 років позбавлення волі.

Під час судового розгляду було доведено, що самовільно залишивши місце служби без поважних причин в умовах воєнного стану та проводячи час на власний розсуд діючий військовослужбовець подає іншим військовослужбовцям ганебний приклад нехтування вимогами військової дисципліни.

Відомо, що 2 листопада минулого року військовослужбовця за мобілізацією – матроса, затримано у порядку ст. 208 КПК України.

3 листопада минулого року було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

«Прокурори Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону вчергове наголошують на необхідності суворого додержання військовослужбовцями на Вінниччині вимог статутів Збройних Сил України, а також військової дисципліни в умовах сьогодення», – йдеться у повідомленні.

_______________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *