ЗА МАХІНАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕЮ ВІННИЧАНИНА УВ’ЯЗНИЛИ НА 5 РОКІВ 6 МІСЯЦІВ

Вінничина Кримінал Прокуратура

Вінницьким районним судом визнано обґрунтованими доводи прокурора Вінницької окружної прокуратури та визнано винуватим 63-річного громадянина у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, у редакції закону станом на час вчинення злочину). Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що у травні 2017 року раніше судимий за аналогічний злочин вінничанин, маючи умисел на шахрайське заволодіння земельною ділянкою територіальної громади, надав державному реєстратору підроблене рішення органу місцевого самоврядування. Таким чином, шляхом обману, зловмисник   набув у приватну власність земельну ділянку у Вінниці.

Вартість ділянки, що незаконно вибула з володіння територіальної громади, відповідно до висновку експерта, становила майже 400 тисяч гривень.  

Суд визнав підсудного винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначив йому покарання у вигляді 5 років і 6 місяців позбавлення волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими слідчого відділення Вінницького районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

За інформацією «Ми Вінничани», мова про уродженця села Дранка Тульчинського району Сергія Замурія, який за версією слідства надав державному реєстратору підроблене рішення 39 сесії 5 скликання Лука-Мелешківської сільради від 9 грудня 2006 р. про надання йому дозволу на виготовлення технічної документації по передачі у власність земельної ділянки орієнтовною площею в розмірі 0, 20 га, для будівництва житла та погосподарських споруд, які розташовані на території Лука-Мелешківської сільради, та підроблене рішення 14 сесії 6 скликання Лука-Мелешківської сільради від 13 лютого 2012 р. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель.

25. 09. 2019 р. вироком Вінницького міськсуду Сергій Замурій був засуджений за шахрайство (ч. 1 та ч. 2 ст. 190 КК України) до 2 років 6 місяців позбавлення волі.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *