ЗЛОВМИСНИК ВИТРАЧАВ КОШТИ З ЧУЖОЇ КАРТКИ У МАГАЗИНАХ НЕМИРОВА

Вінничина Кримінал

1 листопада працівники Відділу поліції № 5 Вінницького районного управління успішно розкрили справу щодо крадіжки коштів з банківської картки місцевої мешканки Вороновицької територіальної громади. Інцидент було зареєстровано після звернення 52-річної жінки, яка повідомила, що втратила картку в кінці вересня під час перебування в місті Немирів.

За інформацією начальника Відділу поліції № 5 Вінницького районного управління, Романа Півторацького, після аналізу виписок з карткового рахунку потерпілої, поліцейські виявили, що протягом понад місяця невідома особа здійснювала платежі цією карткою в магазинах міста Немирів. У результаті розшукових заходів зловмисника вдалося ідентифікувати 54-річного мешканця Немирівського району.

Виявилося, що чоловік, знайшовши чужу банківську картку, не повідомив про свою знахідку та використовував її для здійснення покупок в місцевих магазинах. Сума збитків від цієї крадіжки становила 7000 гривень.

Наразі правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України, яка стосується крадіжки. За цим статтею передбачено ув’язнення на строк до 8 років.

Поліція нагадує громадянам про важливість блокування втрачених або викрадених банківських карток, щоб уникнути незаконних операцій. Це можна зробити через інтернет-банкінг, зателефонувавши на гарячу лінію банку або відвідавши відділення банку особисто. Також, у разі втрати картки, важливо звернутися в поліцію та надати всі можливі деталі, які допоможуть розслідуванню. Якщо ви випадково знайшли чужу картку, важливо повернути її власникові, зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію, зазначену на картці, або звернувшись до банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *