ПОЛІЦЕЙСЬКІ У ТИВРІВІ НЕ ВЗЯЛИ ХАБАРЯ

Вінничина Кримінал

1 листопада у смт Тиврів поліцейські зупинили автомобіль марки ВАЗ через порушення правил дорожнього руху. Під час комунікації з водієм виявилося, що він не має дозволу на керування автотранспортом і має ознаки сп’яніння від алкоголю. Під час складання документації щодо порушень, водій намагався заплатити, щоб уникнути відповідальності перед правоохоронцями.

Патрульні поліцейські запропонували водію пройти тест на алкогольне сп’яніння, але він відмовився від цього. Під час оформлення протоколів про адміністративні порушення 35-річний водій неодноразово пропонував поліцейським 10 тисяч гривень як хабар, щоб уникнути відповідальності. Кримінальне правопорушення було зафіксоване слідчо-оперативною групою.

Автомобіль було конфісковано і поміщено на арештмайданчик. У зв’язку з цим інцидентом розпочато кримінальне розслідування за статтею 369 частина 1 Кримінального кодексу України, яка передбачає до 4 років позбавлення волі за надання неправомірної вигоди службовій особі.

Крім того, поліцейські склали адміністративні матеріали щодо порушень, передбачених статтями 121-3 частина 1, 126 частина 1 та частина 2, і 130 частина 1 Кодексу України про адміністративні порушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *