НАПЕРСТОЧНИКИ МОРГУНОВА ХОЧУТЬ І У НАСТУПНОМУ РОЦІ ВИКОРИСТОВУВАТИ БЮДЖЕТ ВІННИЦІ, ЯК ВЛАСНУ КИШЕНЮ

Вінниця Громадські слухання

7 грудня 2023 р., саме в день місцевого самоврядування, очільники Вінницької міськради наочно продемонстрували своє справжнє ставлення до суб’єкта, який в українській Конституції названо «єдиним джерелом влади», тобто до народу.

«Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування», – записано у Конституції.

Конкретно у Вінниці здійснити своє конституційне право народ міг, наприклад, під час обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Вінниці на наступний рік та проекту бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2024 р.

І спочатку у мерії начебто і слухання призначили для усіх бажаючих долучитись до визначення пріоритетів щодо використання коштів громади в наступному році. Але дуже скоро з’ясувалось, що керівництво міськради ніяких справжніх слухань проводити не бажає. Час та місце проведення слухань не один раз переносили, поки не зупинилась на даті 15 грудня.

У мерії «плутали сліди» аби збити з пантелику небайдужих вінничан, у котрих накопичилося до влади чимало запитань щодо витрачання бюджетних коштів. А паралельно стрімголов заходились імітувати громадське обговорювання кошторису громади на зібраннях залежних від влади верств.

В кінці кінців, навіть на опереточних «обговореннях» вінницька влада вирішила поставити жирну крапку. 7 грудня виконком Вінницької міськради на своєму засіданні схвалив проект бюджету громади на наступний рік. Тим самим анонсоване на 15 грудня його обговорення легким помахом руки конвертували у формат «свинячого голосу». Після затвердження виконкомом проект бюджету та проект програми розвитку громади виноситься на розгляд сесії міськради.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

1 thought on “НАПЕРСТОЧНИКИ МОРГУНОВА ХОЧУТЬ І У НАСТУПНОМУ РОЦІ ВИКОРИСТОВУВАТИ БЮДЖЕТ ВІННИЦІ, ЯК ВЛАСНУ КИШЕНЮ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *