ВІННИЦЯ ПРОВЕЛА У ВІЧНІСТЬ ВОЇНА З ДОНБАСУ ІГОРЯ КУДРІНА, ЯКИЙ 9 РОКІВ ВОЮВАВ ЗА УКРАЇНУ

Війна Вінниця Вічна пам'ять Україна

Свій останній спочинок воїн з Донбасу Ігор Кудрін, який 9 років боронив Україну від російської орди, знайшов 1 липня 2024 р. у Вінниці на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Ігор Кудрін народився 21 липня 1967 р., він все своє життя прожив у місті Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області. Навчався Ігор у місцевій школі №5, потім працював водієм, а перед самою війною – водієм «швидкої допомоги».

За рідне місто, яке любив всім серцем, Ігор і пішов воювати добровольцем ще у 2015 р., дочекавшись народження первістка, сина Мирослава у 2014 р. Не міг стояти осторонь і коли розгорнулася повномасштабна війна з росією, бо не хотів, щоб ворог дістався до рідного міста.

І не дарма. Кремінна була першим містом, яке «впало» під час наступу росіян на Донбасі у 2022 р. Під час захоплення міста загинули щонайменше 200 мирних жителів. Зокрема, 11 березня 2022 р. російські окупаційні війська без видимої причини впритул розстріляли з танка будинок для літніх людей в Кремінній, вбивши 56 людей.

Ігор Кудрін 9 років воював за Україну та її свободу. Але, на превеликий жаль, повернувся з війни «на щиті». Воїн загинув 12 червня 2024 р. під час виконання бойового завдання у населеному пункті Федорівка Бахмутського району Донецької області.

Земляки розповідають про Ігоря Кудріна: у житті він був мовчазною, але дуже сильною і надійною людиною. Мав багато друзів. Міцно любив родину, завжди оберігав свою дружину та її спокій – ніколи не розповідав, де воює. А ще обожнював читати – книжки просто не випускав з рук.

Тільки клята війна забирає найкращих…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *