ІЛЮЗІОНІСТА ДЕВІДА КОППЕРФІЛДА 16 ЖІНОК ЗВИНУВАЧУЮТЬ У СЕКСУАЛЬНИХ

Світ

У Сполучених Штатах 16 жінок звинувачують відомого ілюзіоніста Девіда Копперфілда у сексуальних домаганнях і неналежній поведінці.

Про це йдеться у матеріалі The Guardian, передає Укрінформ.

Звинувачення стосуються періоду з кінця 1980-х років до 2014 року. Більше як половина цих жінок заявили, що на момент інцидентів їм не було 18 років, декому було лише 15 років, хоча ілюзіоніст міг цього й не знати.

Три жінки стверджують, що Копперфілд дав їм наркотики, перш ніж вступив із ними у статевий зв’язок.

Сам 67-річний ілюзіоніст заперечує всі звинувачення на свою адресу. Його адвокати заявили, що Копперфілд «ніколи не поводився ні з ким неналежним чином, не кажучи вже про неповнолітніх», і є прихильником руху MeToo.

Адвокати також нагадали, що раніше проти Копперфілда вже висувалися «численні неправдиві твердження».

Девід Копперфілд (справжнє ім’я Девід Сет Коткін) — американський ілюзіоніст та гіпнотизер, відомий своїми видовищними фокусами та трюками. Журнал Форбс у 2006 році назвав його найбільш комерційно успішним ілюзіоністом в історії.

Як повідомлялося, суд у Нью-Йорку у 2020 році визнав кінопродюсера Гарві Вайнштейна винним у сексуальному нападі на колишню асистентку Мімі Халейі у 2006 році та зґвалтуванні актриси-початківиці Джессіки Манн у 2013 році. Він був засуджений до 23 років ув’язнення.

Загалом Вайнштейна звинувачують у сексуальних домаганнях, нападі та зґвалтуванні понад 100 жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *