ЧИ КОРИСНО ПИТИ ТОМАТНИЙ СІК

Здоров'я

Помідори дуже багаті вітаміном С, крохмалем глюкозою, органічними кислотами і білком. Крім цей корисний овоч у своєму складі містить вітаміни А і К, речовина лікопін і фоливую кислоту. Випивши дві склянки томатного соку ви заповните добову норму організму у вітамінах А і С. Напій з помідорів містить залізо, магній, кобальт, калій, йод, мідь, фтор, цинк. З таким корисним складом томатний сік робить кращим обмін речовин в організмі.

  • Підвищує імунітет, тому його прописують при застудних захворюваннях.
  • Зміцнює капіляри та є ефективною профілактикою атеросклерозу.
  • Знижує апетит, тому сприяють схуднення.
  • Містить величезну кількість лікопенів – вона знижує ризик онкології.

Жіночому організму томатний сік корисний для попередження захворювання раку молочних залоз, шийки матки і прямої кишки. Що стосовно чоловічого організму, то цей диво-напій здатний попередити рак передміхурової залози.

Його не можна пити людям з підвищеною набряклістю і тим, хто страждає від застою рідини . А також не можна тим, хто має захворювання шлунково-кишкового тракту.

___________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *