У вінницькій лікарні переплатили за ліки понад 1,8 млн грн: підозру оголосили уповноваженій із закупівель
У Вінниці 29-річній уповноваженій особі з питань закупівель одного з комунальних некомерційних медичних підприємств обласної ради повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України). Йдеться про закупівлю фармацевтичної продукції, проведену восени 2024 року через систему публічних закупівель «Prozorro». Про обставини справи повідомили пресслужби Вінницької обласної прокуратури […]
Продовжити читання
