ЯК ЧОЛОВІКИ ЗАРОБЛЯЛИ МІЛЬЙОНИ НА АМФЕТАМІНІ

Кримінал

Заарештовано чотирьох осіб, які були членами організованої злочинної групи, що діяла в місті Вінниця та області. Група спеціалізувалася на виробництві та поширенні амфетаміну по всій країні, здобуваючи мільйонні прибутки. Головний організатор цієї злочинної мережі був 49-річним вінничанином, який привів до цього трьох інших спільників, віком від 35 до 52 років, кожному з них були покладені конкретні обов’язки.

Лаборанти займалися безпосереднім виготовленням психотропів. У приватному будинку одного із сіл Вінницької області чоловіки обладнали нарколабораторію з виготовлення амфетаміну, потужність якої дозволяла синтезувати психотропні речовини в особливо великих розмірах. Готову продукцію розповсюджували у різних регіонах держави довіреному колу споживачів.

10 жовтня усі фігуранти були викриті та затримані. Спецоперацію з документування дій організованої злочинної групи проводили близько пів сотні правоохоронців: слідчі слідчого управління та криміналісти обласного главку поліції спільно з оперативниками СБУ. Силову підтримку здійснювали спецпідрозділи ЦСО «Альфа» та Управління «КОРД», процесуальне керівництво – Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Під час проведення низки одночасних обшуків правоохоронці вилучили готовий до вживання амфетамін, вартість якого на «чорному ринку» складає понад 10 000 000 гривень, обладнання для його виготовлення, 200 000 гривень, здобуті злочинним шляхом, чорнові записи та мобільні телефони.

За операцією, проведеною поліцією та Службою безпеки України (СБУ), було затримано всіх членів групи. Близько півсотні правоохоронців взяли участь у спецоперації, вилучивши готовий до вживання амфетамін, обладнання для його виготовлення, гроші, здобуті незаконним шляхом, а також інші докази злочину під час обшуків.

Зараз підозрювані стоять перед обвинуваченням згідно зі статтею 307 Кримінального кодексу України, яка передбачає серйозні покарання до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна. Слідчі також вивчають питання про запобіжні заходи для підозрюваних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *