УКРАЇНЦЯ ПОГРАБУВАЛИ У ТУРЕЧЧИНІ: ВІН НАЗДОГНАВ ТА ЗАДАВИВ НАСМЕРТЬ ОБОХ ГРАБІЖНИКІВ (відео)

Кримінал Світ Україна

У турецькій Аланії двоє зловмисників на мотоциклі вирішили пограбувати українця: погрожуючи пістолетом, вони вирвали у громадянина України сумку з 36 тисячами євро. Коли грабіжники намагалися втекти на мотоциклі, українець наздогнав їх та протаранив своїм авто. Обидва грабіжники загинули.

Як повідомляє турецьке видання Alanya gazetesi, весь інцидент потрапив на камери спостереження. Зловмисники, яких звали Мурат та Ельнур, виявились громадянами Туреччини і Азербайджану Б., а постраждалим — українець на ім’я Дмитро.

Інцидент стався 10 листопада 2023 р. перед готелем в районі Махмутлар. Поки українець Дмитро сидів в автомобілі, грабіжники Мурат та Ельнур під’їхали на мотоциклі без номерного знаку, розбили вікно авто рукояткою пістолета і забрали сумку з грошима, що знаходилася в машині.

Після нападу грабіжники вирішили, що спокійно можуть втекли на мотоциклі.

Водночас, українець на авто почав переслідувати їх, і за 300 метрів від місця нападу наздогнав і врізався у мотоцикл із грабіжниками.

Після повідомлень очевидців на місце події було відправлено багато бригад жандармерії та медиків. Медичні бригади встановили, що Мурат та Ельнур загинули. Команди жандармерії вилучили пістолет і стріляну гільзу під час розслідування на місці події.

Під час слідства стало відомо, що у викраденій сумці було 35 тисяч євро.

Українця Дмитра затримали за те, що він збив своїм автомобілем двох людей і спричинив їхню смерть. Також затримали ще одну особу, яка, як стверджується, мала зв’язок з загиблими підозрюваними у вимаганні.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *