На Вінниччині фірма підсанкційного енергобарона Григоришина продовжує «накручувати» ціну на електрику
Жмеринська окружна прокуратура повідомила про повернення до бюджету Жмеринської міської територіальної громади понад 203 тисячі гривень, які були надмірно сплачені під час закупівлі електроенергії для комунального закладу. У 2024 році між комунальним закладом «Спортивно-оздоровчий заклад «Юність» Жмеринської міської ради та постачальником електроенергії було укладено договір, до якого згодом підписали три додаткові угоди. Саме ними вартість […]
Продовжити читання
