З кишень вінничан витягнуть ще 55 мільйонів для «сімейного» водоканалу Кістіонів, який потопає у криміналі
Не встигли вінничани оговтатися від січневого траншу у 33 мільйони гривень, як мерія Вінниці підготувала новий «подарунок» для комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». Виконком Вінницької міської ради 26 березня 2026 року ухвалив рішення виділити чергову субвенцію — цього разу сума зросла до рекордних 55 000 000 гривень. І знову — з кишень міських платників податків. Згідно з […]
Продовжити читання
