ФАЛЬШИВИЙ «ГОЛОС» ЦІНОЮ 4 МЛН 726 ТИС 500 ГРН

Політика

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило суттєві порушення у звітах політичної партії «Голос» про майно, доходи та зобов’язання фінансового характеру (далі – звіт) за III-IV квартали 2020 р.

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Зазначається, що за два квартали 2020 р. політична партія «Голос» внесла до звіту недостовірні відомості на загальну суму 4 млн. 726 тис. 500 грн. Це є підставою для припинення державного фінансування статутної діяльності партії.

«Відповідно до закону «Про політичні партії», повторне вчинення порушення, що полягає в поданні до НАЗК звіту, який містить недостовірні відомості про видатки політичної партії на суму, яка перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати (станом на 01. 01. 2020 р. – 94 460 грн), є підставою для ухвалення рішення про припинення державного фінансування партії», – йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

Партія «Голос» була створена у 2019 р. з ініціативи фронтмена гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. Оскільки до позачергових парламентських виборів Вакарчук не встигав зареєструвати нову партію, «Голос» виник шляхом перейменування вже існуючої партії «Платформа ініціатив», зареєстрованої у 2015 р. бізнес-партнерами партійців. Головою партії була Юлія Клименко, яка також керувала виборчим штабом «Голосу». За підсумками парламентських виборів 2019 р. партія «Голос» посіла 5-те місце з результатом 5,82%, отримавши у Верховній Раді 17 мандатів за партійним списком та ще 3 в одномандатних мажоритарних округах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *