АРМИЯ ПУТІНА ПОКЛАДАЄ ВЕЛИКІ НАДІЇ НА «ЗЕЛЕНОГРАДСЬКОГО ЧИКАТИЛО»

Війна Кримінал Шизофренія

Російська армія поповнила свої лави черговим серійним вбивцею-маніяком, якого відправили на війну проти України. Про це повідомив російський telegram-канал Astra.

Йдеться про Юрія Гриценка, відомого як «Зеленоградський Чикатило». На його совісті вбивство п’яти жінок і десять розбійних нападів у Москві та її околицях. Жінок він вбивав молотком.

Серійний вбивця Юрій Гриценко був засуджений до 22 років позбавлення волі, не відбувши які остаточно вирішив вступити у російську окупаційну армію, куди 62-річного «добровольця» попри діагноз «шизофренія» з радістю прийняли.

«Гриценко працював у міліції, але з органів внутрішніх справ його звільнили за зловживання алкоголем. Перше вбивство він скоїв у 1993-му. За час ув’язнення Гриценко зарекомендував себе, як вкрай агресивний і некерований ув’язнений. 13 років він провів у карцері в суворих умовах утримання», — йдеться у повідомленні telegram-каналу Astra.

Інші росЗМІ пишуть, що Гриценко вже понад рік служить у санітарно-евакуаційному взводі. Влітку 2024 р. повинен був завершитись його 22-річний термін ув’язнення. Проте він звільнився з мордівської ІЧ-10 раніше, бо подався до загону «Шторм Z». Втім, у штурмовики його не взяли за станом здоров’я.

Колишній поліцейський Юрій Гриценко скоїв перше вбивство у 1993 р. Тоді він забив жертву сковородою до смерті. Відсидівши 9 років, він вийшов, але протягом року здійснив серію нападів на жінок. Гриценко нападав на жертв з молотком, адже йому «подобався глухий звук удару». «Зеленоградський Чикатило» встиг убити п’ятьох жінок і поранити десятьох. Спіймати його допоміг водій автобуса, який почув крики. Водій вирвав жертву з рук маніяка та тримав його до приїзду поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *